Yusuf Paşa mahallesi, No:36 KARS
merenoglu2@gmail.com

Erenoğlu Hayvancılık

Simental, Montofon Dana ve düveler

Erenoğlu Hayvancılık

erenoğlu hayvancılık

Uzun yıllardır bu sektörde kaliteli hizmetleri ile var olan ülkenin çeşitli illerine Kars ilinde bulunan barınaklarından hayvan pazarlaması sunan Erenoğlu Hayvancılık olarak satışta olan ve satış sonrası herhangi bir sorun anında iletişimde kalınan ve yardımcı olunan çiftlik hayvanlarımız; Dana, Düve, Kısır ve Gebe İnek, Damızlık Boğa, Montofon Buzağı, Yerli Irk Danalar, Damızlık İnekler, Simental Boğa, Montofon melezleri gibi türdeki hayvanlardır.

Ayrıca hayvanı satın almadan önce hakkında bilgi sahibi olmak ya da fiyatlar hakkında aklınıza takılan soruları sitemizde iletişim kısmındaki bilgi formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Telefon numaramız ve email adresimiz üzerinden de bizlere ulaşabilirsiniz.

                                                                 Güven ve Tecrübe Sunan Deneyim
Bu sektöre devlet desteği ile başlayan işletmemiz zaman içerisinde büyümüş ve ülkenin her yerine hayvan satışı sunan ve olumlu geri bildirimler alan bir işletme haline gelmiş durumdayız. Öncelikle Kars / Merkez de başlayan bu projemizi şuan daha da büyüterek hem sağlıklı hem steril ortamlarda işletmemizi yürütmekteyiz. Biz inandık, küçük yatırımlarla büyük düşünerek şuan bu seviyeye ulaştık diyebiliriz.

Her şeyden önce biz güvenin ve tecrübenin bu sektörde en önemli unsurlar olduğunu düşünerek işimize bağlılıkla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşlerde bunu ispatlamaktadır.

http://www.erenogluhayvancilik.com/gorseller/  kısmına da göz atarak işletmemizde barınan hayvanlarımızı ve Kars / Alçılı köyü merasında barınan hayvanlarımızı görebilirsiniz. Satış sonrasında müşterilere rehberlik ve danışmanlık hizmeti de sunulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir